Tisková zpráva

Zamilujte se (znovu) do grilování s novinkou SAGE THE BBQ & PRESS GRILL

26. února 2020
Grilování v posledních letech získalo na oblibě a jeho popularita neklesá ani v zimním období. Tento trend potvrzuje i prémiová značka Sage, která uvádí na český trh nový gril The BBQ & Press Grill SGR700BSS. Je kompaktní, hodí se pro přípravu nejrůznějších druhů pokrmů a má volitelné nastavení teploty pro každou desku zvlášť. Zkrátka, nejen grilování s ním je radost a hračka! 
Zamilujte se (znovu) do grilování s novinkou SAGE THE BBQ & PRESS GRILL
Nový typ kontaktního a univerzálního grilu ocení každý, kdo doma bojuje s prostorem, a přitom touží po kvalitním výrobku. Má unikátní konstrukci, která umožňuje použití nejen ve formě kontaktního grilu, ale i jako otevřeného BBQ grilu. Ten s plochou 1500 cm² poskytuje dostatečně velký prostor pro grilování na obou deskách současně. 

Desky jsou vyjímatelné a vzájemně vyměnitelné – lze zvolit, v jaké pozici bude umístěna plochá nebo žebrovaná deska. Výška horní desky je nastavitelná na 6 poloh. Díky tomu je možné na grilu připravit širokou škálu pokrmů od panini, burgerů, přes zeleninu, ryby až po steaky. 

Obsluha je velice snadná a každá deska má přitom vlastní ovládání, které umožňuje připravovat různé druhy jídel najednou. Gril má přednastavené 3 teplotní režimy: pro panini, burger a steak v rozmezí 100-230 °C. Nahřátí ploch signalizuje světelná indikace. Každá grilovací deska má nezávislé nastavení teploty. Lze tedy na jedné části grilu připravovat např. zeleninu, která potřebuje pro přípravu nižší teplotu, než je třeba pro přípravu masa. Desky mají nepřilnavý keramický povrch bez PFOA a PTFE, což minimalizuje potřebu používání tuků, a lze je bez problémů mýt v myčce. 

Gril lze kombinovat s deskami na přípravu vaflí Sage The No-Mess SGR001. Díky nim si vychutnáte čerstvě připravené křupavé zlaté vafle. No Mess design zabraňuje rozlití těsta mimo vaflovací plochu a díky nepřilnavému keramickému povrchu je jejich čištění velmi snadné. Stejně jako grilovací desky je lze mýt v myčce na nádobí. Desky na vafle nejsou součástí balení.

Výrobci nezapomněli ani na praktickou stránku – součástí grilu je zabudovaná miska na šťávu, která zachytává přebytečný tuk a usnadňuje tím zdravější přípravu jídla. Ve spodní části má integrovaný prostor pro uložení přívodního kabelu. Po použití je přístroj možné posunutím zámku zajistit, aby se neotevřel, a skladovat ho tak ve vertikální poloze (rozměry (šxhxv): 37 x 33 x 21,5 cm).

Doporučená maloobchodní cena kontaktního Sage SGR700BSS 4.990, - Kč. 


Doporučená maloobchodní cena grilovacích desek na přípravu vaflí Sage SGR001 1.990, - Kč.O značce Sage: 
Sage je evropskou značkou společnosti Breville, jejíž produkty jsou prodávány ve více než 50 zemích světa. Australská Breville Groupe je celosvětově známá díky vlastnímu vývoji malých kuchyňských spotřebičů nejvyšší kvality, vyznačující se dlouhou životností a skvělým uživatelským komfortem. Historie Brevillu se začala psát v roce 1932 a této společnosti vděčíme například za tzv. sendvič-toaster, který vyvinul jako první výrobce na světě. Po jeho uvedení na trh v roce 1974 se jenom v Austrálii prodalo 400 000 kusů. 
Na český trh značka Sage vstoupila v roce 2018 a postupně na něj uvede produkty zaměřené na přípravu kávy – espressa, mlýnky, pěniče; grilování – grily, smoking gun; odšťavňování – odšťavňovače, smoothie nebo přípravu potravin – roboty, mixéry, food procesory. Díky vlastnímu návrhu a náročnému testování bude možné u všech spotřebičů rozšířit záruku na 3 roky. Pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Polsko je značka Sage zastupována exkluzivně společnosti FAST ČR, patřící mezi největší regionální distributory domácích spotřebičů.
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sagecz.cz.  

Moniku Strakovou / PHOENIX COMMUNICATION
140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
monika@phoenixcom.cz 

Tisková zpráva ke stažení

download download