NAVRŽEN V AUSTRÁLII

dostupný v celém světě

Video test

Prémiová značka domácích spotřebičů

Základní strategie společnosti Breville Groupe je založena na vývoji a prodeji malých kuchyňských spotřebičů v nejvyšší kvalitě, dlouhé životnosti a s vysokým uživatelským komfortem. Značka je podporována jednotným celosvětovým marketingem.

Prémiová značka domácích spotřebičů

Značka Breville

Breville je hlavní značkou společnosti, ale na různých trzích má řadu dalších lokální značek a značkových partnerů, které pomáhají při plnění obchodní strategie. Pro Evropu je skupinou podporována vlastní značka Sage, která se nyní stává celoevropsky podporovanou. Produkty značky Breville jsou prodávány ve více než 50 zemích světa, což svědčí o schopnosti společnosti dodávat výrobky s opravdovou inovací a spotřebitelskou přitažlivostí.

Fast ČR, a.s. je exkluzivním distributorem SAGE v České republice, na Slovensku, v Maďarsku a v Polsku. Dále pak dodává výrobky Sage i do dalších zemí např. do Řecka či Chorvatska.
 

DISTRIBUCE SAGE A PROVOZOVNA E-SHOPU
Na níže uvedené adrese se nachází velkoobchodní sklad, pokud si produkt chcete prohlédnout, vyberte si některého  z našich maloobchodních partnerů.
 

FAST ČR, a.s. divize Sage
U Sanitasu 1621
Říčany, PSČ: 251 01
Česká republika   
tel.:+420 323 204 111
e-mail: info@sagecz.cz 
IČO: 24777749
DIČ: CZ24777749

Centrální servis pro ČR
tel.:+420 323 204 120
e-mail: servis.praha@fastcr.cz

> odkaz na mapu <

Historie Brevillu

Historie Brevillu se začala psát od roku 1932 a jako první výrobce na světě vyvinul a začal prodávat tzv. sendvič-toaster. Produkt měl obrovský úspěch a po jeho uvedení na trh v Austrálii se v roce 1974, prodalo 400 000 kusů a značka Breville se stala v Austrálii velmi oblíbenou.

Základem rostoucího prodeje a obchodního úspěchu produktů značky Breville jsou investice do vývoje výrobků, zaměření na design a inovace.

Znalosti přípravy pokrmů

Breville prohlubuje své znalosti přípravy pokrmů, tak jak je zpracovává a připravuje spotřebitel. Tyto znalosti pak uplatňuje ve svém produktovém portfoliu a odlišuje se tak od konkurenčních výrobků.

Společnost Breville aktivně chrání tuto přidanou hodnotu zákazníkům prostřednictvím zvýšených investic do ochrany duševního vlastnictví a rozvoje portfolia patentovaných inovativních produktů, tak aby si i v budoucnu udrželi svoji hodnotu.

Vybrané výrobky značky Catler se mění na značku Sage

Důvodem je dohoda mezi celosvětovým Australským výrobcem Breville a distributorem, která zahrnuje rozšíření sortimentu o další skvělé výrobky a silnější marketingovou podporu značky SAGE

Značka Catler bude i nadále přinášet výrobky s přidanou hodnotou a prémiovou kvalitou se zaměřením na zdravý životní styl a zdravé vaření.

Naši věrní zákazníci se mohou těšit na rozšíření nabídky výjimečných a kvalitních produktů jak pod značkou Catler tak pod značkou Sage.