Sage | Pro novináře | Tiskové zprávy

Pro novináře

S elegánem Bambino Plus Sage SES500 vykouzlíte za pár chvil perfektní espresso

Potěšte své známé a předveďte jim, jak hravě připravíte pravé italské espresso, latte macchiato nebo cappuccino. Pákový kávovar Bambino Plus Sage SES500 je navržen tak, aby splňoval všechny prvky potřebné pro přípravu výborné kávy a vy budete za hvězdu.

 

Více ...

Sage od listopadu spustí v České republice televizní a internetovou kampaň

Značka Sage, která na český trh vstoupila v lednu 2018, spouští v listopadu televizní a internetovou kampaň. Diváci ji mohou sledovat na kanálech Nova Group a Prima Group a také na internetovém serveru YouTube. Sage se v reklamní kampani zaměřuje na kávu a grilování. U kávy zdůrazňuje, že není pouhým nápojem, ale rovněž prozrazuje, jací doopravdy jsme. Grilování vyobrazuje jako symfonii vůně a chutí, nikoliv jako pouhý proces přípravy jídla.

Více ...

Odšťavňovač vás nabudí přírodními vitamíny!

Horké dny uspíšily dozrávání ovoce i zeleniny a my se určitě budeme snažit toho využít, protože přírodních vitamínů není nikdy dost. Jak ale ovoce i zeleninu co nejefektivněji zpracovat? Ideálními pomocníky jsou v tomto směru kvalitní odšťavňovače značky Sage BJE510 a BJE410.

Více ...

Intuitivně k dokonalému espressu

Také si rádi vychutnáte vynikající espresso, cappuccino, latté a další druhy kávy v rodinném kruhu v pohodlí domova? Ano? Říkáte ale, že si ji musíte připravit sami, protože to nikdo jiný doma neumí? Tohoto problému vás zbaví nový espresso přístroj s dotykovým displejem a integrovaným mlýnkem na kávu Sage SES880 The Barista Touch.
 
 

Více ...

Cesta k dokonalé kávě nemusí být složitá

Chcete si připravit doma to správné espresso, které bude mít na povrchu hladkou krémovou pěnu (cremu) bez bublinek a oříškovo-čokoládové barvy? Poradí vám baristka Petra Davies Veselá, mistryně v oboru přípravy kávy a ambasadorka značky Sage. 
 

Více ...

Chytrá snídaně

Málokdo z nás má čas si ráno ještě před snídaní zaskočit na nákup, abychom měli čerstvé pečivo. Takže si vyndáme to včerejší (v lepším případě), nebo ještě starší, gumové nebo okoralé. Když jsme o něco prozíravější, tak máme pečivo v mrazáku, to ale zase přináší starost s rozmrazením v mikrovlnce nebo dokonce troubě. Všechny tyto problémy si můžeme jednoduše odpustit s prémiovým topinkovačem Sage Smart Toast BTA825.
 

Více ...

Odpočiňte si i u vaření

Víkendové pobyty na chatě či chalupě slouží k tomu, abychom si odpočinuli zejména od toho, co děláme běžně po celý týden. Jíst ovšem musíme, ale komu by se chtělo stát v kuchyni, když je venku tak pěkně a tolik lákavých možností? V tom případě by bylo dobré mít někoho nebo něco, co uvaří za nás. Takovou možností je například chytrý multifunkční hrnec Sage Risotto Plus BRC600.
 

Více ...

Už nikdy vyteklý sýr či placatý sendvič

Také si rádi dáváte správně opečený a uvnitř nadýchaný sendvič s náplní, která není slisovaná do nevzhledné placaté směsi? Že ano, ale na tom starém sendvičovači se to téměř nikdy nepodaří, a navíc k tomu musíte odstraňovat rozteklý a připečený sýr? To se vám ale s prémiovým elektrickým kontaktním sendvič grilem Sage Perfect Press SSG600 stát nemůže.
 

Více ...

Sage přichází s první televizní kampaní v České republice

Značka Sage, která na český trh vstoupila v lednu 2018, přichází se svou televizní kampaní. Ve třech spotech, které budou nasazeny od května na stanicích Prima Group a Nova Group, Sage zdůrazňuje, že káva není pouze nápojem a grilování je víc než jen příprava jídla.

Více ...

K létu zmrzlina patří!

Horké dny nás lákají na lákavě chladivé barevné kopečky v kornoutu. Nejde ale jen o to ochlazení – zmrzlina by měla být také zdravá a lahodná, tedy bez zbytečných přidaných látek a zároveň dokonalé konzistence. Obojího můžeme dosáhnout, když si zmrzlinu uděláme doma. Výsledek bude stejně dokonalý jako z té nejlepší gelaterie, když si vezmeme na pomoc prémiový zmrzlinovač Sage BCI600 The Smart Scoop.

Více ...

Vše pro lahodný šálek kávy

Do přípravy dokonalého a lahodného espressa se s klidem můžeme pustit sami bez toho, abychom absolvovali kurz pro baristy. S přístrojem „The Barista Express“ (Sage BES870) je to snadné. Je navržen tak, by zajistili všechny prvky potřebné pro přípravu lahodného šálku vynikající kávy – přesně jako špičkové profesionální přístroje.

 

Více ...

Grilujte jako šéfkuchař s francouzským rytířským řádem za gastronomii

Chcete si připravit steak tak, jak to umí Dalibor Navrátil, hrdý šéfkuchař a nositel mimořádného francouzského rytířského Chaine des Rotisseurs, jenž obdržel od francouzské vlády za přínos pro gastronomii? Jde to snadno, tedy pokud používáte stejné vybavení jako on. V tomto případě se jedná o chytrý kontaktní gril Sage BGR840 Smart.

 

Více ...

Dobrý chléb s dokonalou kůrkou a vždy po ruce

Domácí chléb není jen módní záležitost. Možnost si ho upéct podle chuti své nebo členů rodiny, ze zdravých surovin, a navíc v dobu, kdy ho opravdu chceme konzumovat – to jsou hlavní výhody, které jasně hovoří pro pořízení domácí pekárny Sage BBM800.
 

Více ...

Skvělé řešení pro malé kuchyně – Sage BOV820

Pečící trouby jsou v kuchyni už dávno standardním vybavením a jsou velmi oblíbené především díky tomu, jak nenáročná je příprava pokrmů v nich. Co však dělat, máte-li jen malý kuchyňský kout, do kterého se trouba velkých rozměrů nevejde? Ideálním řešením je pak domácí mini trouba, jakou je například The Sage Smart Oven Pro – Sage BOV820. Svými sofistikovanými přednastavenými funkcemi ještě více zjednoduší přípravu jídel, a navíc je příkladem krásně designově řešeného kuchyňského přístroje.
 

Více ...

Domácí jídlo v profesionální kvalitě

Umíte připravit zastřená vejce? Nebo krásně šťavnatou pečínku pomocí metody sous-vide? Existují různé metody, jak postupovat, jestliže chceme, aby obě jídla dopadla na jedničku. Bohužel ne vždy dosáhneme dokonalého výsledku. S univerzálním přístrojem pro přípravu potravin a vajec Sage BEG800 je ovšem kulinářský zážitek zaručený.
 

Více ...

S Oracle Touch se chuť vaší kávy dotkne hvězd

Doposud nikdy nebyla příprava dokonalé kávy tak snadná, jako nyní s automatickými kávovary značky Sage. Vlajkovou lodí je přístroj Oracle Touch (Sage BES990), jenž se svými parametry a vlastnostmi nemá na našem trhu konkurenci.
 

Více ...

Kde dým voní i chutná

Sezóna grilování na otevřeném ohništi je už dávno za námi, ale ti, co si stýskají po delikátní vůni kouře, se nemusejí i nyní v zimním čase zoufat. Pomůže v tomto případě takzvaná udící pistole neboli Smoking Gun značky Sage BSM600.
 

Více ...

Na český trh vstupuje značka Sage

Od ledna 2018 se zákazníci v České a Slovenské republice budou setkávat s novou prémiovou značkou domácích spotřebičů Sage, která je symbolem vysoké kvality, promyšleného designu, inovací a uživatelského komfortu. Pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Polsko bude značku Sage zastupovat exkluzivně společnost Fast ČR, patřící mezi největší regionální distributory domácích spotřebičů.
 

Více ...