Tisková zpráva

Potěšte své milované voňavou kávou ve valentýnském hávu

24. ledna 2019
Svátek zamilovaných se blíží a leckdo přemýšlí, jak potěšit svůj protějšek. Pokud si lámete hlavu nad tím, jaký dárek pořídit, a nic vám nepřipadá dost dobré, máme právě pro vás tip. Vsaďte na jistotu a pořiďte své drahé polovičce nebo sobě jeden z krásných a špičkových kávovarů Sage, zahalený na Valentýna do krásné červené.
Potěšte své milované voňavou kávou ve valentýnském hávu
Profesionální pákový kávovar Dual Boiler BES920CRN patří ke špičce ve své kategorii, je vyroben z ušlechtilé nerezové oceli a v elegantní červené poutá pozornost. Pro dokonalé přizpůsobení kávy vašim chuťovým preferencím umožňuje nastavení řady parametrů – dovoluje uživateli naprogramovat teplotu páry, teplotu při extrakci kávy v rozmezí 86 – 96 °C, objem kávy, dobu a objem extrakce pro 1 nebo 2 šálky, dobu i výkon předspaření. K příslušenství kávovaru patří 58mm nerezový držák filtru a filtry s jednoduchým a dvojitým dnem, oba pro 1 a 2 šálky. Výrobce Sage samozřejmě dbá i na ochranu uživatele – kávovar má bezpečnostní tepelnou pojistkou, systém zajištění a varovných kontrolek. Kromě toho přístroj umožňuje plnění shora i nahřívání šálků a je vybaven odkapávací miskou s indikátorem „Empty Me“!  A aby bylo vše kompletní, doporučujeme sladit s dalším pomocníkem v červené variantě – automatickým mlýnkem na kávu BCG820CRN.
Doporučená cena modelu BES920CRN je 31990,- Kč.


Další možnost volby je pákový kávovar Espresso The Barista Express SES875CRN, který vám umožní celý den provonět lahodnou kávou. O ideální teplotu se stará tepelný systém Thermocoil. Navíc díky průvodci tlaku umí také napovědět optimální tlak pro extrahovanou kávu. Kávovar má extra vysoký prostor pro přípravu long coffee a plochu na nahřívání šálků. Doplňkové funkce mají na starost odstranění přebytečné vody z kávy napěchované ve filtru po ukončení extrakce („Dry Puck“), automatické vypouštění zbytkové vody z topného systému po použití funkce páry a signalizaci potřeby spuštění čisticího procesu („Clean Me“). Součástí výbavy jsou filtry s jednoduchým a dvojitým dnem oba pro 1 a 2 šálky a konvička na napěnění mléka s teploměrem pro maximální kontrolu.

Model The Barista Express SES875CRN má integrovaný mlýnek na kávu s nerezovými mlecími kameny, který umožňuje namlít jen potřebné množství kávy přímo do držáku. Znalci přitom vědí, že by to nemělo být pouhých 11 až 13 gramů, které obvykle dávkují jiné kávovary, ale 19 až 22 gramů. Pochopitelně vždy čerstvě namleté s možností nastavení hrubosti mletí. Možnost volby množství a 18 stupňů hrubosti vám tak otevírá dveře k celoživotního experimentování.
Doporučená cena modelu SES875 je 18990,- Kč.


Pro každého, kdo si pořídí kávovar bez mlýnku, doporučujeme spolehlivého pomocníka – automatický mlýnek na kávu BCG820CRN. Znalci totiž vědí, že nejlepší chuti lze dosáhnout s kávou, která byla pražená 5–20 dnů před spotřebou, a proto je ideální si ji namlít vždy čerstvou. A právě k tomu využijete automatický kónický mlýnek, jenž využívá technologii inteligentního dávkování, díky které automaticky nastavuje množství mleté kávy při každé změně nastavení. Pro zvolenou hrubost z 60 možných variant dokáže zvolit správnou dobu mletí. Součástí výbavy jsou 2 nástavce držáku filtru a praktická dóza na mletou kávu. Zásobník na kávová zrna má objem 450 g a disponuje unikátním zamykacím a odemykacím systémem, díky kterému jej můžete snadno a pohodlně vyjmout a přenášet. Jeho vzduchotěsné víčko umožňuje zachovat maximální čerstvost kávových zrn.
Doporučená cena modelu BCG820crn je 7290,- Kč.


O značce Sage:
Sage je evropskou značkou společnosti Breville, jejíž produkty jsou prodávány ve více než 50 zemích světa. Australská Breville Groupe je celosvětově známá díky vlastnímu vývoji malých kuchyňských spotřebičů nejvyšší kvality, vyznačující se dlouhou životností a skvělým uživatelským komfortem. Historie Brevillu se začala psát v roce 1932 a této společnosti vděčíme například za tzv. sendvič-toaster, který vyvinul jako první výrobce na světě. Po jeho uvedení na trh v roce 1974 se jenom v Austrálii prodalo 400 000 kusů.
Na český trh značka Sage vstoupila v roce 2018 a postupně na něj uvede produkty zaměřené na přípravu kávy – espressa, mlýnky, pěniče; grilování – grily, smoking gun; odšťavňování – odšťavňovače, smoothie nebo přípravu potravin – roboty, mixéry, food procesory. Díky vlastnímu návrhu a náročnému testování bude možné u všech spotřebičů rozšířit záruku na 3 roky. Pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Polsko je značka Sage zastupována exkluzivně společnosti Fast ČR, patřící mezi největší regionální distributory domácích spotřebičů.
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sagecz.cz
 
 
Moniku Strakovou / PHOENIX COMMUNICATION
140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
monika@phoenixcom.cz

Tisková zpráva ke stažení

download download