Tisková zpráva

Vychutnejte si vaši šťavnatou a voňavou porci zdraví

12. srpna 2019
Vaření v páře umožňuje pokrmům zachovat veškeré důležité živiny a neztratit přitom specifickou chuť a vůni. Je proto stále oblíbenějším a rozšířenějším způsobem přípravy. Pro ty, kteří si chtějí zpříjemnit vaření a ušetřit námahu, je tu nerezový parní hrnec Sage The Steam Zone SFS800, s kterým se zdravé vaření stane pro každého opravdu hračkou.
Vychutnejte si vaši šťavnatou a voňavou porci zdraví
Parní hrnec je velmi pracovitý kuchyňský pomocník, přizpůsobí se potřebám uživatele. Díky silnému výkonu dokáže velmi rychle připravit vaše oblíbené pokrmy.
Je možné, buď využít jednu velkou varnou zónu – velký parní tác se hodí např. pro přípravu celých ryb jako v profesionální restauraci, a to žádný podobný výrobek na českém trhu nenabízí. Anebo je rozdělit prostřednictvím funkce SPLIT ZONE na dvě nezávislé zóny pro menší porce oddělených pokrmů s rozdílnými chutěmi a konzistencí zároveň. Každá má pak vlastní nastavení a dobu vaření. Zároveň je možné využít funkci SYNC FINISH, která sjednotí okamžik ukončení vaření. Sílu vaření v páře se nastaví prostřednictvím tlačítka STEAM na 5 stupňů. Díky funkci KEEP WARM dokáže hrnec navíc udržet připravené pokrmy teplé až třičtvrtě hodiny.
Veškeré nádoby jsou vyrobeny z nerezu, což je další prvek, který zaručuje zdravou přípravu. Příslušenství hrnce tvoří 2 vyjímatelné kastroly s pokličkami, velká mísa s poklicí, odkapávací miska, parní podnos a sada pro identifikaci tvrdosti vody.
Technické parametry
  • Efektivní parní zóny s vařením nad vodou
  • Extra velký hrnec 40 cm, vhodný např. na celou rybu
  • Současné vaření potravin, které potřebují jinou dobu vaření
  • 5 stupňů nastavení páry
  • 45 min udržení pokrmů v teplotě (funkce Keep Warm)
  • 2200 W
  • Použité materiály: kartáčovaná ocel
  • Barva stříbrná
  • Rozměry (š×h×v): 50 x 23 x 25 cm
Doporučená cena Sage SFS800 je 6 290 Kč
 
O značce Sage:
Sage je evropskou značkou společnosti Breville, jejíž produkty jsou prodávány ve více než 50 zemích světa. Australská Breville Groupe je celosvětově známá díky vlastnímu vývoji malých kuchyňských spotřebičů nejvyšší kvality, vyznačující se dlouhou životností a skvělým uživatelským komfortem. Historie Brevillu se začala psát v roce 1932 a této společnosti vděčíme například za tzv. sendvič-toaster, který vyvinul jako první výrobce na světě. Po jeho uvedení na trh v roce 1974 se jenom v Austrálii prodalo 400 000 kusů.
Na český trh značka Sage vstoupila v roce 2018 a postupně na něj uvede produkty zaměřené na přípravu kávy – espressa, mlýnky, pěniče; grilování – grily, smoking gun; odšťavňování – odšťavňovače, smoothie nebo přípravu potravin – roboty, mixéry, food procesory. Díky vlastnímu návrhu a náročnému testování bude možné u všech spotřebičů rozšířit záruku na 3 roky. Pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Polsko je značka Sage zastupována exkluzivně společnosti FAST ČR, patřící mezi největší regionální distributory domácích spotřebičů.
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sagecz.cz
 
 
Moniku Strakovou / PHOENIX COMMUNICATION
140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
monika@phoenixcom.cz

Tisková zpráva ke stažení

download download