Tisková zpráva

Vychutnejte si dokonalý křupavý sendvič

18. září 2019
Máte chuť na krásně křupavý a správně opečený sendvič, který bude uvnitř nadýchaný a bez rozteklé náplně všude okolo? Pak jste na správné adrese – elektrický sendvič gril The Perfect Press SSG600 od prémiové značky Sage si s ním hravě poradí a vy můžete jen vychutnávat.
Vychutnejte si dokonalý křupavý sendvič
Kouzlo přípravy s tímto kontaktním sendvič grilem spočívá v tom, že umožňuje nastavit výšku grilovacích desek na tři různé úrovně a zároveň díky chytré konstrukci závěsu Crush Control přizpůsobit tlakovou zátěž od 425 gramů po 2 kilogramy. Tím docílí toho správně jemného a načechraného propékání. Výsledkem je pak dokonalý sendvič, na povrchu křupavý a uvnitř – jak praví klasika z Pelíšků – kyprý a vláčný. Je na něm možné připravit nejen svačiny pro školáky, do práce ale i další pochoutky, jako jsou např. quesadillas nebo volská oka bez použití oleje.
Výrobce dbal i na bezpečnost a uživatelský komfort. Povrch je nepřilnavý bez nebezpečné látky PFOA a okraje jsou zaoblené, což usnadňuje jeho údržbu. Praktickou možnost skladovat gril ve vzpřímené poloze ocení všichni, kteří zápasí s nedostatkem místa. Do výbavy patří odnímatelný odkapávací zásobník, čisticí stěrka a protiskluzové nohy.

Specifikace modelu Sage SSG600:
Prémiový nepřilnavý povrch bez PFOA
Odolná lisovaná ramena horní desky
Snadná údržba díky zaobleným rohům a nepřilnavému povrchu
3 možnosti nastavení výšky grilovacích desek (jemné, vyšší tlak a uzamčeno)
Kompaktní pro vertikální uložení
Kapacita pro 2 sendviče
Světelná indikace připojení k síťové zásuvce a nahřátí grilovacích desek
Odnímatelný odkapávací zásobník.
Protiskluzové nohy.
Čisticí stěrka
Příkon 1500 W
Materiál: slitiny ušlechtilých kovů a nerezové oceli
Rozměry (š×h×v) 31×34,9×14,6 cm
Hmotnost 3,28 kg

Doporučená maloobchodní cena 3190 Kč. Výrobce ke grilu poskytuje prodlouženou 3letou záruku.
 
O značce Sage:
Sage je evropskou značkou společnosti Breville, jejíž produkty jsou prodávány ve více než 50 zemích světa. Australská Breville Groupe je celosvětově známá díky vlastnímu vývoji malých kuchyňských spotřebičů nejvyšší kvality, vyznačující se dlouhou životností a skvělým uživatelským komfortem. Historie Brevillu se začala psát v roce 1932 a této společnosti vděčíme například za tzv. sendvič-toaster, který vyvinul jako první výrobce na světě. Po jeho uvedení na trh v roce 1974 se jenom v Austrálii prodalo 400 000 kusů.
Na český trh značka Sage vstoupila v roce 2018 a postupně na něj uvede produkty zaměřené na přípravu kávy – espressa, mlýnky, pěniče; grilování – grily, smoking gun; odšťavňování – odšťavňovače, smoothie nebo přípravu potravin – roboty, mixéry, food procesory. Díky vlastnímu návrhu a náročnému testování bude možné u všech spotřebičů rozšířit záruku na 3 roky. Pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Polsko je značka Sage zastupována exkluzivně společnosti Fast ČR, patřící mezi největší regionální distributory domácích spotřebičů.
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sagecz.cz
 
Moniku Strakovou / PHOENIX COMMUNICATION
140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
monika@phoenixcom.cz /

Tisková zpráva ke stažení

download download