Tisková zpráva

Už nikdy vyteklý sýr či placatý sendvič

18. června 2018
Také si rádi dáváte správně opečený a uvnitř nadýchaný sendvič s náplní, která není slisovaná do nevzhledné placaté směsi? Že ano, ale na tom starém sendvičovači se to téměř nikdy nepodaří, a navíc k tomu musíte odstraňovat rozteklý a připečený sýr? To se vám ale s prémiovým elektrickým kontaktním sendvič grilem Sage Perfect Press SSG600 stát nemůže.
Už nikdy vyteklý sýr či placatý sendvič
Sage SSG600 má totiž tři možnosti nastavení výšky grilovacích desek, a navíc dokáže přizpůsobit tlakovou zátěž od dvou kilogramů po 425 gramů pro to správně jemné a načechrané opékání sendvičů; navíc jeho údržba je velice snadná díky zaobleným rohům a nepřilnavému povrchu bez nebezpečné látky PFOA, což je rakovinotvorná perfluorooctanoická kyselina, která bývá v běžných nepřilnavých površích.
V kontaktním sendvič grilu Sage Perfect Press SSG600 můžeme připravit i croissanty bez jejich zploštění, nepoškozené quesadillas, velšský rarebit, a dokonce i volská oka bez oleje na spodní grilovací desce. Chytrá konstrukce závěsu Crush Control zajišťuje, že na připravované jídlo je vždy nastaven ten správný tlak, takže vždy získáte dokonalý výsledek. Toast bude například zvenčí příjemně křupavý, uvnitř pak s načechranou náplní. Obrovskou výhodou tohoto přístroje je i uložení ve vzpřímené poloze, která ušetří na kuchyňské desce či ve skříňce spoustu místa. 
Konstrukce Sage Perfect Press SSG600 vychází z mnohaletých zkušeností. Značka prémiových spotřebičů Sage je totiž lokální značkou pro Evropu australské společnosti Breville (založena roku 1932), která jako první na světě vyvinula a začala prodávat tzv. sendvič-toaster. Produkt měl obrovský úspěch a po jeho uvedení na trh v Austrálii se ho v roce 1974 prodalo 400 000 kusů.  Značka Breville se stala v Austrálii velmi oblíbenou; techniku Sage v Evropě mimo jiné využívá slavný kuchař Heston Marc Blumenthal, nositel Řádu britského impéria a propagátor molekulární gastronomie.
 
 
Sendvič gril Sage Perfect Press SSG600
Prémiový nepřilnavý povrch bez PFOA.
Odolná lisovaná ramena horní desky
Snadná údržba díky zaobleným rohům a nepřilnavému povrchu
3 možnosti nastavení výšky grilovacích desek (jemné, vyšší tlak a uzamčeno)
Kompaktní pro vertikální uložení
Kapacita pro 2 sendviče
Světelná indikace připojení k síťové zásuvce a nahřátí grilovacích desek
Odnímatelný odkapávací zásobník.
Protiskluzové nohy.
Čisticí stěrka
Příkon 1500 W
Materiál: slitiny ušlechtilých kovů a nerezové oceli
Rozměry (š×h×v) 31×34,9×14,6 cm
Hmotnost 3,28 kg
 
Doporučená maloobchodní cena 3190 Kč

O značce Sage:
Sage je evropskou značkou společnosti Breville, jejíž produkty jsou prodávány ve více než 50 zemích světa. Australská Breville Groupe je celosvětově známá díky vlastnímu vývoji malých kuchyňských spotřebičů nejvyšší kvality, vyznačující se dlouhou životností a skvělým uživatelským komfortem. Historie Brevillu se začala psát v roce 1932 a této společnosti vděčíme například za tzv. sendvič-toaster, který vyvinul jako první výrobce na světě. Po jeho uvedení na trh v roce 1974 se jenom v Austrálii prodalo 400 000 kusů.
Na český trh značka Sage vstoupila v roce 2018 a postupně na něj uvede produkty zaměřené na přípravu kávy – espressa, mlýnky, pěniče; grilování – grily, smoking gun; odšťavňování – odšťavňovače, smoothie nebo přípravu potravin – roboty, mixéry, food procesory. Díky vlastnímu návrhu a náročnému testování bude možné u všech spotřebičů rozšířit záruku na 3 roky. Pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Polsko je značka Sage zastupována exkluzivně společnosti Fast ČR, patřící mezi největší regionální distributory domácích spotřebičů.
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sagecz.cz
 
 
Moniku Strakovou / PHOENIX COMMUNICATION
140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
monika@phoenixcom.cz 

Tisková zpráva ke stažení

download download