Tisková zpráva

Udělejte na Vánoce radost sobě i svým blízkým

15. října 2019
Vánoce se nezadržitelně blíží, a tak je pomalu čas zamýšlet se nad dárky. Pokud ještě nejste rozhodnuti a hledáte šikovný nápad, máme skvělý tip na domácí spotřebiče od prémiové značky Sage. Novinka automatický překapávací kávovar The Sage Precision Brewer nebo pákové espresso The Barista Pro potěší každého milovníka kávy a nový model odšťavňovače Sage the Nutri Juicer Cold XL každého, kdo si rád dopřeje zdravou a chutnou porci vitamínů.
Udělejte na Vánoce radost sobě i svým blízkým
The Sage Precision Brewer SDC400BSS je první domácí automatický překapávací kávovar, který se vyznačuje přesností potřebnou pro tu nejkvalitnější kávu. Samozřejmostí je, že dokáže ohlídat správnou dobu přípravy, času louhování a teploty s odchylkou pouze (+/- 1 °C). Je velice výkonný a při objemu 1,8 l umí připravit objem kávy až pro 12 šálků. Má přednastavených 6 automatických programů, aby si každý mohl vybrat podle svých preferencí: pro rychlou přípravu kávy, pro nejsilnější chuť kávy, Pour Over, studený výluh, možnost osobního nastavení, a především pak Gold. To je způsob doporučený výrobcem pro optimální přípravy kávy dle požadavků zlatého standardu šálky kávy určeného Evropským centrem přípravy kávy.
Součástí výbavy je skleněná karafa, lžíce na kávu, papírové filtry na vodu a také testery na vodu. Je vyroben z nerezové oceli a slitiny ušlechtilých kovů, což z něj činí nejen vysoce kvalitního pomocníka do kuchyně, ale také designový doplněk.
 
Doporučená MOC je 7.490, - Kč

 
Model pákového espressa The Barista Pro SES878BTR v elegantním černém provedení stylově doplní každý interiér. Kávovar má intuitivní rozhraní, které usnadňuje ovládání a je naprosto přehledné. Možnosti nastavení hrubosti mletí kávy až na 30 různých variant a volitelné dávkování i doba mletí otevírají příležitost k celoživotnímu experimentování s kávou přesně podle požadované chuti. Celý proces přípravy kávy se pak zobrazuje na podsvíceném LCD displeji.
Kávovar je také vybaven integrovanou parní tryskou, která dokáže našlehat hedvábně jemnou mléčnou pěnu pro přípravu variant kávy, jež obsahují mléko – například cappuccino nebo latté. To usnadní i nerezová konvička na pěnění mléka se zabudovaným teploměrem. Potěší také praktická rychlost nahřátí přístroje za neuvěřitelné 3 vteřiny, která je dána tepelným systémem Thermojet. Prostřednictvím inovativních technologií a funkcí dokáže kávovar ohlídat udržení správného tlaku a stálé teploty vody s přesností +/-1 °C, což je nezbytné pro přípravu dokonalé kávy. Doplňkové funkce přístroje usnadní a zpříjemní celý proces a péči o kávovar – například průvodce tlaku napovídající ideální tlak pro extrahovanou kávu nebo funkce suché kávy zajišťující snadné vyjmutí kávové sedliny z filtru. Do výbavy patří i integrovaný tamper a Razor – pomůcka pro zarovnání namleté porce kávy.

Doporučená MOC je 21.990, - Kč

 
Nový odšťavňovač The Nutri Juicer Cold XL SJE830BSS je ideální volbou pro ty, kteří mají rádi čerstvé ovocné či zeleninové šťávy nebo pyré. Díky kombinaci silného motoru o výkonu 1500 W a technologii odšťavňování za studena dosahuje té nejlepší výtěžnosti šťávy. Je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a je dokonale zpracován do každého detailu, což ho předurčuje pro dlouhodobé a časté využívání. Má atraktivní design, který z něj činí ozdobu každé kuchyně.
 
Je vybaven dvěma disky – na šťávu a na ovocné smoothie a bobuloviny. Právě díky revolučnímu disku Froojie dokážete vyrobit pyré i z těch druhů, které se pro odšťavňování nehodí – manga, jahod, banánů či drobného bobulového ovoce. Přístroj má extra široký plnicí otvor 88 mm, do kterého snadno vložíte celé větší kusy jako jablka a hrušky. Ovládání rychlosti je elektronické a je možné zvolit ze 3 stupňů, z nichž stupeň Quiet zaručuje o 40% nižší hlučnost. Součástí výbavy je velká nádoba na šťávu o objemu 2 l. Praktickou stránku, totiž že všechny odnímatelné části je možné mýt v myčce nádobí, ocení všichni uživatelé. Stejně tak i bezpečnostní pojistku, která chrání před spuštěním spotřebiče, pokud není správně sestaven.
 
Doporučená MOC je 10.990, - Kč
 
O značce Sage:
Sage je evropskou značkou společnosti Breville, jejíž produkty jsou prodávány ve více než 50 zemích světa. Australská Breville Groupe je celosvětově známá díky vlastnímu vývoji malých kuchyňských spotřebičů nejvyšší kvality, vyznačující se dlouhou životností a skvělým uživatelským komfortem. Historie Brevillu se začala psát v roce 1932 a této společnosti vděčíme například za tzv. sendvič-toaster, který vyvinul jako první výrobce na světě. Po jeho uvedení na trh v roce 1974 se jenom v Austrálii prodalo 400 000 kusů.
Na český trh značka Sage vstoupila v roce 2018 a postupně na něj uvede produkty zaměřené na přípravu kávy – espressa, mlýnky, pěniče; grilování – grily, smoking gun; odšťavňování – odšťavňovače, smoothie nebo přípravu potravin – roboty, mixéry, food procesory. Díky vlastnímu návrhu a náročnému testování bude možné u všech spotřebičů rozšířit záruku na 3 roky. Pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Polsko je značka Sage zastupována exkluzivně společnosti Fast ČR, patřící mezi největší regionální distributory domácích spotřebičů.
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sagecz.cz
 
 
Moniku Strakovou / PHOENIX COMMUNICATION
140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
monika@phoenixcom.cz

Tisková zpráva ke stažení

download download