Tisková zpráva

Máte rádi produkty značky Sage? Řekněte o tom svým followerům a testujte je zdarma!

27. února 2023
Sage je prémiovou značkou domácích spotřebičů a zároveň symbolem vysoké kvality, promyšleného designu, inovací a uživatelského komfortu. Ať už jde o naše kávovary, grily, odšťavňovače a všechny další produkty, našim cílem je povýšit každodenní přípravu jídel a nápojů na skutečný gurmánský zážitek. A protože ho chceme přiblížit co nejvíce lidem, řekli jsme si, že to zkusíme i prostřednictvím vás, našich sledujících. Hledáme někoho, kdo si doma rád připravuje dobré jídlo a pití. Někoho, kdo při tom chce testovat produkty Sage a říct o nich svým sledujícím. Co vy na to?
Máte rádi produkty značky Sage? Řekněte o tom svým followerům a testujte je zdarma!
Nejdříve základní informace. Do naší výzvy hledáme lidi, kteří svoje sledující na sociálních sítích nechávají pravidelně nahlédnout do své kuchyně a talířů. Mají rádi značku Sage a možná už nějaké produkty od ní vlastní nebo jsou zatím pouze na jejich „wishlistu“.  Hledáme někoho, kdo rád tvoří dobré jídlo, dobrou kávu či pití, baví ho své výtvory fotit nebo natáčet a sdílet své zkušenosti. Pokud na vás tento popis zatím sedí a chcete získat barterovou spolupráci na rok 2023 se značkou Sage, určitě čtěte dál.

Jak na to?

Soutěžní výzvy se mohou zúčastnit osoby starší 18 let s trvalým nebo přechodným pobytem v České republice, které mají na svém instagramovém nebo facebookovém profilu nejméně 5000 sledujících. Prvním krokem k zapojení je vyplnění krátkého formuláře, kterým nám řeknete víc o vás a vašem profilu i o tom, jaký máte vztah k značce Sage a proč vás tato výzva zaujala.

Bližší informace ohledně průběhu spolupráce vám v případě, že vás vybereme, zašleme e-mailem, takže budete přesně vědět, co je třeba udělat. Ze všech přihlášených si chceme vybrat maximálně tři, kteří nás nejvíce zaujali svou kreativitou a formou prezentace.

To nejlepší na závěr – o co hrajeme? 😊

Pokud vás vybereme, můžete získat barterovou spolupráci na rok 2023, v průběhu, které si můžete zapůjčovat vybrané produkty Sage. V průběhu roku můžete vyzkoušet až 5 produktů Sage. Další výhrou je poukaz na absolvování kurzu Sage Academy, určeného pro ty, kteří chtějí své laické umění kávy přivést na mistrovskou úroveň. 

Tým Sage

Tisková zpráva ke stažení

download download