Tisková zpráva

Skvělé řešení pro malé kuchyně – Sage BOV820

6. března 2018
Pečící trouby jsou v kuchyni už dávno standardním vybavením a jsou velmi oblíbené především díky tomu, jak nenáročná je příprava pokrmů v nich. Co však dělat, máte-li jen malý kuchyňský kout, do kterého se trouba velkých rozměrů nevejde? Ideálním řešením je pak domácí mini trouba, jakou je například The Sage Smart Oven Pro – Sage BOV820. Svými sofistikovanými přednastavenými funkcemi ještě více zjednoduší přípravu jídel, a navíc je příkladem krásně designově řešeného kuchyňského přístroje.
Skvělé řešení pro malé kuchyně – Sage BOV820
Chcete pečící troubu, která dokonale upeče pizzu, maso nebo bábovku? Mini trouba Sage BOV820 díky spolupráci hned několika inteligentních technologií umí v kuchyni vykouzlit hotové zázraky. Mezi její klíčové pečící technologie patří:

Element IQ, tedy pět nezávislých topných elementů, které díky vestavěným senzorům rozpoznají, kdy je potřeba přidat více tepla nebo naopak ubrat, aby pokrm byl rovnoměrně propečený ze všech stran. Každý prvek se automaticky přizpůsobí zvolenému nastavení a dodá správnou teplotu pečení ve správný čas.

Dále trouba disponuje deseti přednastavenými funkcemi – přípravou toastů, přípravou lívanců, pečením, opékáním, grilem, pečením pizzy, pečením koláčů, ohříváním, a to vše doplňuje teplé a pomalé vaření.

Navíc je tu i konvekční nastavení, které sníží potřebnou dobu vaření až o třetinu nebo vestavěný ventilátor, jenž přípravu jídla rovněž značně urychlí.

Jestliže však nepospícháme a s jídlem si dáme na čas, je tu program Keep Warm, který udržuje pokrm teplý do té doby, než ho začneme podávat. Velký informační modře podsvícený LCD displej nám pak během přípravy zobrazuje přehledně veškeré potřebné údaje, díky čemuž je ovládání nerezové elektrické pečící multifunkční trouby velmi intuitivní.

Vnitřní stěny trouby jsou z nepřilnavého a snadno omyvatelného materiálu a zajímavým nápadem je i tvarovaná vrchní plocha trouby, která v malé kuchyni rozhodně najde své využití – například pro odkládání talířů. V příslušenství najdeme rošt, nepřilnavou formu na pizzu a smaltovaný pečicí plech.

Sage BOV820 v číslech:
  • Objem trouby 22 litrů
  • Příkon 2400 W
  • Použitý materiál kartáčovaná ocel1
  • Rozměry (š×h×v) 47×32×28 cm

Doporučená cena je 7990 Kč.

O značce Sage:
Sage je evropskou značkou společnosti Breville, jejíž produkty jsou prodávány ve více než 50 zemích světa. Australská Breville Groupe je celosvětově známá díky vlastnímu vývoji malých kuchyňských spotřebičů nejvyšší kvality, vyznačující se dlouhou životností a skvělým uživatelským komfortem. Historie Brevillu se začala psát v roce 1932 a této společnosti vděčíme například za tzv. sendvič-toaster, který vyvinul jako první výrobce na světě. Po jeho uvedení na trh v roce 1974 se jenom v Austrálii prodalo 400 000 kusů.

Na česky trh značka Sage vstoupila v roce 2018 a postupně na něj uvede produkty zaměřené na přípravu kávy – espressa, mlýnky, pěniče; grilování – grily, smoking gun; odšťavňování – odšťavňovače, smoothie nebo přípravu potravin – roboty, mixéry, food procesory. Díky vlastnímu návrhu a náročnému testování jsou všechny produkty dodávány s tříletou zárukou. Pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Polsko je značka Sage zastupována exkluzivně společnosti Fast ČR, patřící mezi největší regionální distributory domácích spotřebičů.
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sagecz.cz
Pro více informací kontaktujte:
Moniku Strakovou / PHOENIX COMMUNICATION
140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
monika@phoenixcom.cz 

Tisková zpráva ke stažení

download download