Tisková zpráva

Sage představuje kouzelníka v kuchyni – multifunkční elektrický tlakový hrnec

12. července 2019
Na domácí vaření máme všichni podobné nároky – chceme, aby bylo rychlé a jednoduché, aby připravené pokrmy byly voňavé a chutné jako od šéfkuchaře a ideálně, aby si ponechaly všechny živiny a vitamíny. Jak ale skloubit tolik požadavků dohromady? S multicookerem The Fast Slow Pro od prémiové značky Sage to možné je.
Sage představuje kouzelníka v kuchyni – multifunkční elektrický tlakový hrnec
Multifunkční elektrický tlakový hrnec Sage BPR700BSS spojuje automatické tlakové vaření se stále populárnějším „pomalým“ vařením a získáte v něm tak dvě výhody v jednom. Dokáže automaticky nastavit ideální kombinaci času, teploty a tlaku mezi rychlou a pomalou úpravou, a to vše hlídá prostřednictvím duálních snímačů na horní a dolní části hrnce. Výsledkem je pak maximální chuť a ideální konzistence pokrmu.
 
Hrnec nabízí 6 chytrých programů pro snadnou a rychlou volbu – vaření pod tlakem, pomalé vaření, zahušťování, opékání, restování a přípravu v páře. Kdo má chuť na experimentování, může využít vlastní manuální nastavení prostřednictvím programu „Custom“. Čas je možné nastavit na 2-12 hodin a aby bylo vše dokonalé, je pro co nejlepší výsledek volitelná i nadmořská výška kvůli nastavení optimálního tlaku. K jednoduché orientaci napomůže seznam běžně používaných typů potravin i s předdefinovanou dobou, teplotami a úrovněmi tlaku. V souhrnu tak multifunkční elektrický tlakový hrnec poskytuje 11 programů pro přípravu pokrmů v kategorii rýže, rizoto, brambory, vývar, polévka, luštěniny, dušené maso, dušené maso se zeleninou, jehněčí, boloňská omáčka a pudink. Tyto názvy nejsou však limitující, označují vždy nejen samotnou pojmenovanou surovinu či pokrm, ale celou skupinu s obdobnými vlastnostmi.
Vše je pak možné kontrolovat na velkém podsvíceném displeji, který ukazuje, jaký program je právě zvolen a v jaké fázi se příprava pokrmu nachází (modré a žluté podsvícení). Multicooker The Fast Slow Pro je vybaven také funkcí „Keep Warm“ pro automatické udržení teploty. Výrobci dbali i na vysokou bezpečnost uživatelů, a díky tomu má multicooker trojitý bezpečnostní systém: bezpečnostní uzamykací víko, bezpečnostní ventil, a tlačítko pro uvolnění tlaku. Odpouštění páry je ošetřeno automaticky.
 
Multifunkční elektrický tlakový hrnec má kapacitu 6 litrů a do příslušenství patří nerezový koš pro vaření v páře a nerezový stojan. Hrnec je designově propracovaný, vyroben ze slitiny ušlechtilých kovů a nerezové oceli.
 
Doporučená cena Sage BPR700BSS je 7490 Kč

 
Kapacita nádoby 6 l
Čas vaření 2–12 h
Trojitý bezpečnostní systém
Barva stříbrná
Příkon 1100 W
Rozměry (vxšxh): 32 x 30 x 37 cm
Materiál: kartáčová nerez ocel
 
O značce Sage:
Sage je evropskou značkou společnosti Breville, jejíž produkty jsou prodávány ve více než 50 zemích světa. Australská Breville Groupe je celosvětově známá díky vlastnímu vývoji malých kuchyňských spotřebičů nejvyšší kvality, vyznačující se dlouhou životností a skvělým uživatelským komfortem. Historie Brevillu se začala psát v roce 1932 a této společnosti vděčíme například za tzv. sendvič-toaster, který vyvinul jako první výrobce na světě. Po jeho uvedení na trh v roce 1974 se jenom v Austrálii prodalo 400 000 kusů.
Na český trh značka Sage vstoupila v roce 2018 a postupně na něj uvede produkty zaměřené na přípravu kávy – espressa, mlýnky, pěniče; grilování – grily, smoking gun; odšťavňování – odšťavňovače, smoothie nebo přípravu potravin – roboty, mixéry, food procesory. Díky vlastnímu návrhu a náročnému testování bude možné u všech spotřebičů rozšířit záruku na 3 roky. Pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Polsko je značka Sage zastupována exkluzivně společnosti Fast ČR, patřící mezi největší regionální distributory domácích spotřebičů.
 
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sagecz.cz
Nebo kontaktujte:
Moniku Strakovou / PHOENIX COMMUNICATION
140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
monika@phoenixcom.cz

Tisková zpráva ke stažení

download