Tisková zpráva

Odšťavňovač vás nabudí přírodními vitamíny!

15. srpna 2018
Horké dny uspíšily dozrávání ovoce i zeleniny a my se určitě budeme snažit toho využít, protože přírodních vitamínů není nikdy dost. Jak ale ovoce i zeleninu co nejefektivněji zpracovat? Ideálními pomocníky jsou v tomto směru kvalitní odšťavňovače značky Sage BJE510 a BJE410.
Odšťavňovač vás nabudí přírodními vitamíny!
Díky rychlému vstřebávání jsou šťávy tím nejvhodnějším způsobem, jak zajistit pro tělo důležité vitamíny, minerály a enzymy. Ze šťáv můžeme na zimu připravit sirupy, rosoly a s přidáním dřeně i lahodné džemy. Šťávy nám pomůže zpracovat prémiový odšťavňovač Sage Nutri Juicer Plus BJE510, který využívá nejmodernější technologie, díky nimž dokáže suroviny zpracovat rychle a s velikou výtěžností. Elektronické ovládání rychlosti odstředění totiž umožní nastavit tu optimální rychlost pro všechny druhy ovoce či zeleniny. Velký LCD displej nám přitom zobrazuje rychlost, kterou jsme zvolili. Máme na výběr hned pět rychlostí, a to 6 500, 8 000, 9 800, 11 000 nebo 13 000 otáček za minutu.

K usnadnění přísunu surovin slouží velký plnicí otvor o velikosti 84 milimetrů, takže už nemusíme před odšťavňováním krájet například jablka na malé kousky. Otvor je navíc umístěný na střed sítka, což minimalizuje přenos tepla a zároveň zaručuje maximální výtěžnost. Inovativní mikrosítko s více než 40 000 otvory je na rozdíl od podobných výrobků pletené, z nerezové oceli a s ostřím zpevněným titanem. Součástí odšťavňovače je nádoba na šťávu o objemu 1,2 litry s víkem a třílitrová nádoba na odpad. Všechny odnímatelné části je pak možné mýt v myčce nádobí.

Sage Nutri Juicer Plus BJE510
Pletené mikrosíto z nerezové oceli
Široký plnicí otvor 84 mm
LCD displej s indikací nastavení rychlosti
Pět stupňů rychlosti
Nádoby na šťávu s víkem (1,2 l) a odpad (3 l)
Odšťavňovač se nezapne, pokud není správně sestaven

Doporučená MOC odšťavňovače Sage BJE510 je 5990Kč.


Odšťavňovač Sage Nutri Juicer BJE410 je dvourychlostní s velkým plnicím otvorem nad středem sítka a je vybaven mikrosítkem z nerezové oceli se speciálním mikrofilmem. Díky němu dokáže extrahovat z ovoce a zeleniny výjimečné množství šťávy s vysokou nutriční hodnotou. Také zde je možné všechny odnímatelné části mýt v myčce. Přístroj je vyroben z nerezové oceli a odolného plastu bez BPA a jeho součástí je nádoba na šťávu o objemu 1 litr a třílitrová nádoba na odpad.

Sage Nutri Juicer BJE410
Dvě rychlosti (Low a High) 
Široký plnicí otvor 
Nádoby na šťávu (1 l) a odpad (3 l)
Příkon 1200 W
Odšťavňovač se nezapne, pokud není správně sestaven

Doporučená MOC odšťavňovače Sage BJE410 je 4990 Kč.


O značce Sage: 
Sage je evropskou značkou společnosti Breville, jejíž produkty jsou prodávány ve více než 50 zemích světa. Australská Breville Groupe je celosvětově známá díky vlastnímu vývoji malých kuchyňských spotřebičů nejvyšší kvality, vyznačující se dlouhou životností a skvělým uživatelským komfortem. Historie Brevillu se začala psát v roce 1932 a této společnosti vděčíme například za tzv. sendvič-toaster, který vyvinul jako první výrobce na světě. Po jeho uvedení na trh v roce 1974 se jenom v Austrálii prodalo 400 000 kusů. 
Na český trh značka Sage vstoupila v roce 2018 a postupně na něj uvede produkty zaměřené na přípravu kávy – espressa, mlýnky, pěniče; grilování – grily, smoking gun; odšťavňování – odšťavňovače, smoothie nebo přípravu potravin – roboty, mixéry, food procesory. Díky vlastnímu návrhu a náročnému testování bude možné u všech spotřebičů rozšířit záruku na 3 roky. Pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Polsko je značka Sage zastupována exkluzivně společnosti Fast ČR, patřící mezi největší regionální distributory domácích spotřebičů.

Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sagecz.cz.  

Moniku Strakovou / PHOENIX COMMUNICATION
140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
monika@phoenixcom.cz

Tisková zpráva ke stažení

download download