Tisková zpráva

Nenechte zimu zmrazit vaše grilovací radovánky

4. prosince 2018
Letní grilovací sezóna je sice dávno za námi, ale nic nebrání tomu, abyste si gurmánské zážitky z grilu neužívali i v zimě. Steaky, ryby, zeleninu nebo další pochoutky perfektně připravíte na elektrickém kontaktním a BBQ grilu 2v1 SAGE 800GR, i když bude venku mrznout až praštět. A co víc, jako dárek obdržíte udící pistoli BSM600!
Nenechte zimu zmrazit vaše grilovací radovánky
Prémiová značka Sage vám nabízí elektrický kontaktní gril 800GR, který se díky konstrukci během vteřiny dokáže proměnit v barbecue gril a na velké grilovací ploše jde souběžně přípravit několik porcí masa včetně přílohy. Připravit na něm můžete širokou škálu pokrmů – od masa, ryb a zeleniny až třeba po palačinky, toasty nebo sázená vejce.
Gril umožňuje zvolit teplotu v rozmezí od 180-220 °C a má nastavitelnou výšku horní žebrované desky i sklon spodní ploché desky, což umožňuje odvádění přebytečného tuku do odkapávací misky. Minimální potřebu používání olejů vyžaduje i nepřilnavý povrch grilovací plochy Quantanium. Takovou úpravu ocení zejména milovníci zdravé stravy.
Tím ale vaše kulinářské hody končit nemusí – jako dárek obdržíte v akční sadě i udící pistoli The Smoking GUN BSM600. Dokáže dát pokrmům i nápojům výjimečný nádech díky kouři z voňavých štěpek ovocného dřeva, který krátkou hadicí nasměrujete tam, kam potřebujete. Například do plastového sáčku s marinovaným masem či dipem, pod poklici hrnce nebo skleněný poklop. Udící pistoli je ale možné využít i pro úpravu již hotových pochoutek - např. zmrzlina nebo ledový koktejl.
Součástí balení jsou dva druhy dřevěných třísek. Jabloňové štěpky s mírně nasládlou vůní se hodí pro jemná masa, koktejly nebo poháry. Třísky z bílého ořechu se zase vyznačují silnou a zemitou vůní, která se ideálně hodí na zauzení hovězího nebo vepřového masa či zeleniny.
Akční cena 6 990 Kč.
 
Klíčové vlastnosti a specifikace grilu 800GR
Grilovací desky s povrchovou úpravou Quantanium
Nastavitelný sklon spodní desky pro odvádění přebytečného tuku do odkapávací misky
Nastavitelná výška horní desky
Variabilní nastavení teploty 180-220 °C
15minutový časovač
Světelná indikace nahřátí grilovacích ploch
Tělo ze slitiny ušlechtilých kovů a nerezové oceli
Rozměry grilovací desky: š. 50,6 cm × h. 38,1 cm × v. 15,9 cm
Příkon grilu 2400W

 
Klíčové vlastnosti a specifikace grilu BSM600
Součástí balení 2 druhy dřevěných třísek
Zauzení studeným kouřem
2 stupně nastavení
Součástí dřevěné štěpky na až 24 cyklů
Použité materiály: plast, silikon a kov
Rozměry: š. 61 cm × h. 21 cm × v. 16 cm
 
 
O značce Sage:
Sage je evropskou značkou společnosti Breville, jejíž produkty jsou prodávány ve více než 50 zemích světa. Australská Breville Groupe je celosvětově známá díky vlastnímu vývoji malých kuchyňských spotřebičů nejvyšší kvality, vyznačující se dlouhou životností a skvělým uživatelským komfortem. Historie Brevillu se začala psát v roce 1932 a této společnosti vděčíme například za tzv. sendvič-toaster, který vyvinul jako první výrobce na světě. Po jeho uvedení na trh v roce 1974 se jenom v Austrálii prodalo 400 000 kusů.
Na český trh značka Sage vstoupila v roce 2018 a postupně na něj uvede produkty zaměřené na přípravu kávy – espressa, mlýnky, pěniče; grilování – grily, smoking gun; odšťavňování – odšťavňovače, smoothie nebo přípravu potravin – roboty, mixéry, food procesory. Díky vlastnímu návrhu a náročnému testování bude možné u všech spotřebičů rozšířit záruku na 3 roky. Pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Polsko je značka Sage zastupována exkluzivně společnosti Fast ČR, patřící mezi největší regionální distributory domácích spotřebičů.
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sagecz.cz
 
 
Moniku Strakovou / PHOENIX COMMUNICATION
140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
monika@phoenixcom.cz 

Tisková zpráva ke stažení

download download