Tisková zpráva

K létu zmrzlina patří!

7. května 2018
Horké dny nás lákají na lákavě chladivé barevné kopečky v kornoutu. Nejde ale jen o to ochlazení – zmrzlina by měla být také zdravá a lahodná, tedy bez zbytečných přidaných látek a zároveň dokonalé konzistence. Obojího můžeme dosáhnout, když si zmrzlinu uděláme doma. Výsledek bude stejně dokonalý jako z té nejlepší gelaterie, když si vezmeme na pomoc prémiový zmrzlinovač Sage BCI600 The Smart Scoop.
K létu zmrzlina patří!
Na rozdíl od často doporučovaných domácích výrobníků to je přístroj s kompresorem. To znamená, že nám odpadnou zdlouhavé přípravné práce jako namrazování nádoby či přidávání ledu a konečné zamrazení v lednici. Sage BCI600 vše zvládne sám.

Je to první výrobník zmrzliny, který automaticky rozpozná hustotu připravovaného mraženého dezertu podle vašeho nastavení a bude dezert uchovávat mražený až do podávání. Má dvanáct programů, u nichž strukturu suroviny spolehlivě rozezná. To je velice důležité, protože správná zmrzlina musí být nadýchaná, a zároveň v ní nesmíme rozeznat krystalky ledu. To se pochopitelně netýká sorbetu, který si se Sage BCI600 připravíme pochopitelně také, stejně jako mražený jogurt nebo gelato, krémovou zmrzlinu italského typu, jež na rozdíl od americké obsahuje minimum vzduchu.

Přístroj uchová vyrobenou zmrzlinu v chladu až tři hodiny a dovede ji zamrazit až na mínus třicet stupňů Celsia pro další uchovávání. Ovládání pomocí LCD displeje je elektronické a jednoduché, průhledné víko nám umožní kontrolu přípravy – což je při dokonalosti zmrzlinovače Sage BCI600 vlastně zbytečné. Víkem ale můžeme během přípravy mražené lahůdky přidávat třeba oříšky či sekanou čokoládu podle chuti.
Takže co říkáte? Kupovanou zmrzlinu s chemií nebo takovou, u níž budeme velice dobře vědět, co obsahuje, bude dokonalé konzistence, a hlavně podle naší chuti.


Sage BCI600 The Smart Scoop
 • Výrobník zmrzliny s kompresorem
 • Vyroben ze slitiny ušlechtilých kovů a nerezové oceli
 • 12 programů nastavení struktury
 • Uchování v chladu až na 3 hodiny
 • Vychlazení až na -30 °C
 • LCD displej s elektronickým ovládáním
 • Ekologická chladicí kapalina R134A
 • Příkon 200 W
 • Rozměry (š×h×v): 39 × 26 × 23 cm


Příslušenství:
 • 1 l nádoba na zmrzlinu nebo sorbet
 • Vyjímatelná lopatka
 • Čisticí kartáč
 
Doporučená cena 8 490 Kč

 
O značce Sage:
Sage je evropskou značkou společnosti Breville, jejíž produkty jsou prodávány ve více než 50 zemích světa. Australská Breville Groupe je celosvětově známá díky vlastnímu vývoji malých kuchyňských spotřebičů nejvyšší kvality, vyznačující se dlouhou životností a skvělým uživatelským komfortem. Historie Brevillu se začala psát v roce 1932 a této společnosti vděčíme například za tzv. sendvič-toaster, který vyvinul jako první výrobce na světě. Po jeho uvedení na trh v roce 1974 se jenom v Austrálii prodalo 400 000 kusů.

Na český trh značka Sage vstoupila v roce 2018 a postupně na něj uvede produkty zaměřené na přípravu kávy – espressa, mlýnky, pěniče; grilování – grily, smoking gun; odšťavňování – odšťavňovače, smoothie nebo přípravu potravin – roboty, mixéry, food procesory. Díky vlastnímu návrhu a náročnému testování bude možné u všech spotřebičů rozšířit záruku na 3 roky. Pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Polsko je značka Sage zastupována exkluzivně společnosti Fast ČR, patřící mezi největší regionální distributory domácích spotřebičů.

Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sagecz.cz
Moniku Strakovou / PHOENIX COMMUNICATION
140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
monika@phoenixcom.cz 

Tisková zpráva ke stažení

download download