Tisková zpráva

Intuitivně k dokonalému espressu

9. července 2018
Také si rádi vychutnáte vynikající espresso, cappuccino, latté a další druhy kávy v rodinném kruhu v pohodlí domova? Ano? Říkáte ale, že si ji musíte připravit sami, protože to nikdo jiný doma neumí? Tohoto problému vás zbaví nový espresso přístroj s dotykovým displejem a integrovaným mlýnkem na kávu Sage SES880 The Barista Touch.
Intuitivně k dokonalému espressu
Pákové espresso Sage SES880 lze ovládat jedním dotykem a na displeji zobrazuje kompletní informace potřebné k přípravě té nejlepší kávy. Na displeji snadno nastavíte sílu kávy, texturu a teplotu našlehaného mléka – a to nejdůležitější je, že své osobní nastavení můžeme uložit do paměti přístroje pod svým jménem pro další použití. Takto lze uložit až osm osobních nastavení. Pak už je vše jednoduché a postačí k tomu jen na displeji učinit tři kroky: umlít kávová zrna, uvařit kávu a připravit mléko. Pro ten poslední krok je důležitá automatická parní tryska, která vytvoří kvalitní texturu mléka, jež ještě vylepší chuť kávy a je nezbytná pro přípravu „Latté Art“. Její teplotní čidlo se postará o dodržení správné teploty našlehaného mléka a po použití se tryska sama automaticky pročistí.

Jedním z proměnných parametrů může být například nastavení hrubosti a dávkování kávy na zabudovaném kónickém mlýnku s kovovými mlecími kameny, což je příležitost k přípravě espressa podle individuálních představ. Tepelný systém TermoJet dosáhne optimální extrakční teploty během neuvěřitelných tří sekund, což přípravu kávy značně urychlí. Elektronický systém kontroly PID zajišťuje stálou teplotu během extrakce kávy s přesností na jeden stupeň Celsia. To je velmi důležité, protože by jinak kolísání teploty během extrakce zavinilo ztrátu pěny i výsledné krásné kávové barvy, a navíc by ovlivnilo i chuť kávy. 

Kávovar SES880, stejně jako všechny ostatní kávovary Sage jsou navrženy tak, aby zajistily 4 klíčové prvky potřebné pro přípravu lahodného šálku vynikající kávy: dávka mleté kávy 19–22 g (dva šálky), absolutní kontrola nad teplotou, nízkotlaká preinfuze a tlak 9 barů během extrakce a hedvábně jemná mléčná pěna s mikro bublinami. 

Doporučená MOC je 32 990 Kč

Sage SES880 The Barista Touch: 

Intuitivní dotykový displej
Integrovaný kónický mlýnek s kovovým mlecími kameny  
Automatické přednastavené programy
Až osm osobních nastavení
Superrychlý nahřívací systém
Napařovací tryska s integrovaným teploměrem a automatickým čistěním
Zásobník na kávová zrna s kapacitou 230 g
Automatické mletí přímo do držáku filtru
Ukazatel tlaku při extrakci kávy
Vysoký prostor i pro přípravu lunga 
Samostatný vývod horké vody
Vyjímatelný zásobník na vodu (2 l) s filtračním systémem
Plocha na nahřívání šálků

Příslušenství:
Filtry s jednoduchým dnem pro 1 a 2 šálky pro profesionální baristy
Filtry s dvojitým dnem
Nerezová konvička na napěnění mléka
Odnímatelný kovový tamper 
Nástroj pro zarovnání kávy Razor
Čisticí kartáček

O značce Sage: 
Sage je evropskou značkou společnosti Breville, jejíž produkty jsou prodávány ve více než 50 zemích světa. Australská Breville Groupe je celosvětově známá díky vlastnímu vývoji malých kuchyňských spotřebičů nejvyšší kvality, vyznačující se dlouhou životností a skvělým uživatelským komfortem. Historie Brevillu se začala psát v roce 1932 a této společnosti vděčíme například za tzv. sendvič-toaster, který vyvinul jako první výrobce na světě. Po jeho uvedení na trh v roce 1974 se jenom v Austrálii prodalo 400 000 kusů. 
Na český trh značka Sage vstoupila v roce 2018 a postupně na něj uvede produkty zaměřené na přípravu kávy – espressa, mlýnky, pěniče; grilování – grily, smoking gun; odšťavňování – odšťavňovače, smoothie nebo přípravu potravin – roboty, mixéry, food procesory. Díky vlastnímu návrhu a náročnému testování bude možné u všech spotřebičů rozšířit záruku na 3 roky. Pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Polsko je značka Sage zastupována exkluzivně společnosti Fast ČR, patřící mezi největší regionální distributory domácích spotřebičů.

Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sagecz.cz.  

Moniku Strakovou / PHOENIX COMMUNICATION
140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
monika@phoenixcom.cz

Tisková zpráva ke stažení

download download