Tisková zpráva

Elegantní černý prémiový kávovar The Barista Pro s mlýnkem na kávu

17. září 2019
Voňavá, lahodná a chutná káva je pro řadu lidí neodmyslitelnou součástí nejen rána, ale i celého dne. Pokud ale není zrovna čas nebo chuť zajít do kavárny, pomůže espresso přístroj The Barista Pro SES878BTR od prémiové značky Sage. Zvládne připravit dokonalou kávu jako profesionální barista a vy už jen můžete přivřít oči a vychutnávat.
Elegantní černý prémiový kávovar The Barista Pro s mlýnkem na kávu
V elegantním černém provedení doplňuje model pákového espressa The Barista Pro nejprodávanější řadu Barista kávovarů s integrovaným mlýnkem. Je vybaven novým LCD displejem a intuitivním rozhraním, které usnadňuje ovládání, které je naprosto přehledné. Umožňuje přesnější nastavení mlýnku podle požadované hrubosti kávy a teplotu vody extrakce kávy. Celý proces přípravy kávy se pak zobrazuje na podsvíceném displeji.
 
K uživatelskému komfortu přispívá i tepelný systém Thermojet, díky němuž je kávovar nachystán k použití za neuvěřitelné 3 vteřiny. Přístroj se pak prostřednictvím inovativních technologií a funkcí dokáže postarat o dodržení podmínek nezbytných pro přípravu dokonalé kávy, což je především udržení správného tlaku a stálé teploty vody. Teplota vody je ohlídána v průběhu celého procesu vyluhování kávy s přesností +/-1 °C díky elektronickému PID systému a systém nízkotlakového předspaření zajistí postupné zvyšování tlaku a rovnoměrnou extrakci kávy.
Pro přípravu variant kávy, které obsahují mléko (typu cappuccino nebo latté), je integrována parní tryska. Je otočná až o 360° a dokáže našlehat hedvábně jemnou mléčnou pěnu. Kónický mlýnek s nerezovými mlecími kameny umožňuje nastavit hrubost mletí kávy až na 30 různých variant a má volitelné dávkování i dobu mletí. Tím otevírá příležitost k celoživotního experimentování s kávou přesně podle vaší chuti.
 
Přípravu kávy usnadní a zpříjemní doplňkové funkce a vlastnosti kávovaru. Je to například průvodce tlaku, který napoví ideální tlak pro extrahovanou kávu. Dále také funkce suché kávy, jež zajišťuje snadné vyjmutí kávové sedliny z filtru s minimálním obsahem vody, a indikátory „Flush“ a „Descale“, které na displeji ukážou potřebu čištění. Ve výbavě přístroje je i nerezová konvička na pěnění mléka se zabudovaným teploměrem, integrovaný tamper a Razor – pomůcka pro zarovnání namleté porce kávy. Přístroj má také plochu pro nahřívání šálků, prostor pro skladování přívodního kabelu a zásuvku na ukládání příslušenství.
 
Je k dostání v atraktivním černém provedení nebo v elegantní broušené nerezové oceli.
 
Doporučená MOC je 21990 Kč

 
O značce Sage:
Sage je evropskou značkou společnosti Breville, jejíž produkty jsou prodávány ve více než 50 zemích světa. Australská Breville Groupe je celosvětově známá díky vlastnímu vývoji malých kuchyňských spotřebičů nejvyšší kvality, vyznačující se dlouhou životností a skvělým uživatelským komfortem. Historie Brevillu se začala psát v roce 1932 a této společnosti vděčíme například za tzv. sendvič-toaster, který vyvinul jako první výrobce na světě. Po jeho uvedení na trh v roce 1974 se jenom v Austrálii prodalo 400 000 kusů.
Na český trh značka Sage vstoupila v roce 2018 a postupně na něj uvede produkty zaměřené na přípravu kávy – espressa, mlýnky, pěniče; grilování – grily, smoking gun; odšťavňování – odšťavňovače, smoothie nebo přípravu potravin – roboty, mixéry, food procesory. Díky vlastnímu návrhu a náročnému testování bude možné u všech spotřebičů rozšířit záruku na 3 roky. Pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Polsko je značka Sage zastupována exkluzivně společnosti Fast ČR, patřící mezi největší regionální distributory domácích spotřebičů.
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sagecz.cz
 
 
Moniku Strakovou / PHOENIX COMMUNICATION
140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
monika@phoenixcom.cz

Tisková zpráva ke stažení

download download