Tisková zpráva

Dopřejte si tu nejlepší zmrzlinu

13. června 2019
Léto a horké dny se blíží a k tomu neodmyslitelně patří i mražené pochoutky. Pokud nedokážete odolat barevným kopečkům v kornoutku, ale zároveň také dbáte na to, aby měly složení podle vašich představ, máme pro vás skvělý tip. Pořiďte si zmrzlinovač Sage BCI600 a pochutnejte si na výborné domácí zmrzlině.
Dopřejte si tu nejlepší zmrzlinu
Sage BCI600 je první výrobník zmrzliny, který automaticky rozpozná hustotu připravovaného mraženého dezertu podle vašeho nastavení a bude dezert uchovávat mražený až do jeho podávání. Zmrzlinovač disponuje 12 programy pro nastavení struktury dezertu – od měkčích mražených dezertů jako je sorbet, přes mražené jogurty a gelato až po zmrzlinu.
Hustotu připravovaného mraženého dezertu umí přístroj dle nastavení automaticky rozpoznat, což je zásadní pro její správnou konzistenci:
  • Zmrzlina by měla obsahovat minimum vzduchu a být lehce nadýchaná, ale zároveň v ní na rozdíl od sorbetu nesmíme rozeznat krystalky ledu
  • Gelato je třeba vymíchat s malým množstvím vzduchu do hladké a krémové konzistence.
Zmrzlinovač nabízí možnost výběru mezi automatickým a manuálním režimem od 5 do 180 min a je vybaven kompresorem, takže při přípravě odpadnou zdlouhavé práce s namrazováním vyjímatelné 1l nádoby či přidáváním ledu a zamrazením v lednici. Díky průhlednému víku můžete přípravu dezertu nejen kontrolovat, ale i přidávat dodatečné ingredience jako jsou například oříšky, ovoce nebo kousky čokolády.
Zmrzlinovač Sage BCI600 má elektronický modře podsvícený LCD displej a je vybaven praktickou funkcí KEEP COOL pro udržení hotového dezertu v chladu, a to po dobu až 3 hodin a funkci PRE-COOL vychlazení až na -30 ͦC před použitím.


Recept na jahodovo-jogurtovou zmrzlinu:
500 g jahod
250 g bílého jogurtu
100 ml smetany na šlehání
1 lžíce medu
Vše vložíme do mixéru a necháme rozmixovat. Tuto směs přelijeme do zmrzlinovače, nastavíme režim "gelato" a po zaznění signálu máme hotovou zmrzlinu! :-)
 
Už se vám sbíhají sliny? Nám ano, takže vzhůru do díla a přejeme dobrou chuť.
Doporučená cena 8 490 Kč


O značce Sage:
Sage je evropskou značkou společnosti Breville, jejíž produkty jsou prodávány ve více než 50 zemích světa. Australská Breville Groupe je celosvětově známá díky vlastnímu vývoji malých kuchyňských spotřebičů nejvyšší kvality, vyznačující se dlouhou životností a skvělým uživatelským komfortem. Historie Brevillu se začala psát v roce 1932 a této společnosti vděčíme například za tzv. sendvič-toaster, který vyvinul jako první výrobce na světě. Po jeho uvedení na trh v roce 1974 se jenom v Austrálii prodalo 400 000 kusů.
Na český trh značka Sage vstoupila v roce 2018 a postupně na něj uvede produkty zaměřené na přípravu kávy – espressa, mlýnky, pěniče; grilování – grily, smoking gun; odšťavňování – odšťavňovače, smoothie nebo přípravu potravin – roboty, mixéry, food procesory. Díky vlastnímu návrhu a náročnému testování bude možné u všech spotřebičů rozšířit záruku na 3 roky. Pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Polsko je značka Sage zastupována exkluzivně společnosti Fast ČR, patřící mezi největší regionální distributory domácích spotřebičů.
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sagecz.cz
 
Moniku Strakovou / PHOENIX COMMUNICATION
140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
monika@phoenixcom.cz

Tisková zpráva ke stažení

download download