Tisková zpráva

Do nového roku zlehka a bez zátěže

11. ledna 2019
Po vánočních svátcích přichází ke slovu snaha o odlehčení jídelníčku, detoxikaci organismu a někdy i hubnutí. A často v podobě novoročních předsevzetí. Základem je především kvalitní strava plná vitamínů, minerálních látek a stopových prvků. Její přípravu vám usnadní prémiové spotřebiče Sage.
Do nového roku zlehka a bez zátěže
Ovoce a zeleninu je možné zpracovávat nejrůznějším způsobem – od přímé konzumace až po konzervaci. Jednoduchou a elegantní variantou je také odšťavňování, ke kterému můžete využít odšťavňovače Sage The Nutri Juicer Plus BJE510 a BJE520. Ovládání je elektronické, intuitivní a zobrazuje se na LCD displeji. Podle vybraného druhu si pro maximální výtěžnost šťávy zvolíte z 5ti stupňů rychlosti ten optimální (6500 / 8000 / 9800 / 11000 / 13000 otáček za minutu).
Díky disku Nutri Disc dochází k menšímu přenosu tepla (o 1,5 °C) a v porovnání s běžnými produkty v této kategorii tak dokáží odšťavňovače Sage ze stejného množství ovoce a zeleniny získat o 20 % více živin. Jsou také vybaveny širokým plnicím otvorem 84 mm a pleteným mikrosítem z nerezové oceli, které má ostří zpevněné titanem. Model BJE520 má navíc i Froojie Disc na přípravu pyré z měkkého ovoce. 
Praktickou možnost mýt všechny odnímatelné části v myčce ocení určitě každá hospodyňka. 
Bezpečnost je zajištěna systémem, který bez správného sestavení neumožní spuštění spotřebiče. Samozřejmostí je použití kvalitních materiálů, detailní zpracování a stylový design.
Specifikace:
Příkon: 1200 W
Použité materiály: nerezová ocel
Rozměry (VxŠxH): 43 x 19 x 27 cm
Nádoby na šťávu s víkem (1,2 l) a odpad (3 l)
 
Doporučená cena modelu BJE510 a BJE520 je 5.990 Kč.


Pokud toužíte po šťávě z citrusů, pomůže vám k jejímu snadnému a rychlému získání lis na citrusové plody. Elegán The Citrus Press Pro 800CP je velice efektní a efektivní. Je vyroben ze slitiny ušlechtilých kovů a nerezové oceli, která z něj činí ozdobu každé kuchyně. Pro maximální výtěžnost šťávy je vybaven sklopným ramenem a při jeho používání se nemusíte obávat žádných bezpečnostních rizik. Ta jsou ošetřena dvojitým bezpečnostním spínacím systémem, který při nesprávném sestavení spotřebiče zamezí jeho spuštění. Lis má praktickou hubici s uzávěrem proti odkapávání šťávy a všechny odnímatelné části lze mýt v myčce na nádobí.
Specifikace:
Příkon: 110 W
Použité materiály: slitina ušlechtilých kovů a nerezová ocel
Rozměry (vך×h): 45 × 25 × 20 cm
 
Doporučená cena je 6.790 Kč.
 
Další (a v současnosti stále oblíbenější) cestou zpracování ovoce a zeleniny, představuje smoothie, které můžete vyrobit prostřednictvím s smoothie mixéru s příslušenstvím The Boss to Go. Je naprostým mistrem v přípravě zcela jemného a dokonale rozmixovaného smoothie. Toho dosahuje díky kombinaci nožového systému Kinetix, jenž kopíruje tvar dna nádoby a zajišťuje maximální cirkulaci potravin, výkonného motoru (1000W) a unikátního tvaru nádoby. Proto dokáže beze zbytku rozdrtit potraviny na ty nejjemnější částice, včetně malých zelených lístečků salátů nebo bylinek. Můžete ho tak bez obav použít pro přípravu tzv. green smoothie. Hravě si poradí i se semínky, ořechy, kořením nebo suchými plody – pro ně je prioritně určena speciální nádoba z odolné nerezové oceli na sekání a drcení. Smoothie mixér The Boss to Go je také vybaven bezpečnostními pojistkami, a to ochranou proti přetížení a proti zapnutí bez nasazeného hrnku. Snadnou a bezpečnou manipulaci s přístrojem jistí také stabilní nerezová základna. Součástí balení jsou i dva praktické hrnky o objemu 500 ml a jeden o objemu 700 ml. Všechny jsou opatřeny praktickým uzavíratelným víčkem, které oceníte především na cestách. Jsou vyrobeny ze speciálního BPA free materiálu Eastman Tritan a odolají nejen stovkám cyklů v myčce nádobí, ale i nárazům a poškrábání.

Specifikace:
Napětí: 220 – 240 V ~ 50 Hz
Příkon: 1000 W
Použité materiály: slitina ušlechtilých kovů, nerezová ocel, Eastman Tritan
 
Doporučená cena je 5.290 Kč.

 
Pro své zákazníky připravil Sage věrnostní slevy, a to na kurzy Sage Academy. V případě, že zakoupíte jeden z mnoha produktů Sage, získáte slevu 50 % na vybraný kurz vaření. A také prodlouženou tříletou záruku na váš výrobek Sage.
 
 
O značce Sage:
Sage je evropskou značkou společnosti Breville, jejíž produkty jsou prodávány ve více než 50 zemích světa. Australská Breville Groupe je celosvětově známá díky vlastnímu vývoji malých kuchyňských spotřebičů nejvyšší kvality, vyznačující se dlouhou životností a skvělým uživatelským komfortem. Historie Brevillu se začala psát v roce 1932 a této společnosti vděčíme například za tzv. sendvič-toaster, který vyvinul jako první výrobce na světě. Po jeho uvedení na trh v roce 1974 se jenom v Austrálii prodalo 400 000 kusů.
Na český trh značka Sage vstoupila v roce 2018 a postupně na něj uvede produkty zaměřené na přípravu kávy – espressa, mlýnky, pěniče; grilování – grily, smoking gun; odšťavňování – odšťavňovače, smoothie nebo přípravu potravin – roboty, mixéry, food procesory. Díky vlastnímu návrhu a náročnému testování bude možné u všech spotřebičů rozšířit záruku na 3 roky. Pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Polsko je značka Sage zastupována exkluzivně společnosti Fast ČR, patřící mezi největší regionální distributory domácích spotřebičů.
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sagecz.cz
 
 
Moniku Strakovou / PHOENIX COMMUNICATION
140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
monika@phoenixcom.cz

Tisková zpráva ke stažení

download download