Tisková zpráva

Chytrá snídaně

19. června 2018
Málokdo z nás má čas si ráno ještě před snídaní zaskočit na nákup, abychom měli čerstvé pečivo. Takže si vyndáme to včerejší (v lepším případě), nebo ještě starší, gumové nebo okoralé. Když jsme o něco prozíravější, tak máme pečivo v mrazáku, to ale zase přináší starost s rozmrazením v mikrovlnce nebo dokonce troubě. Všechny tyto problémy si můžeme jednoduše odpustit s prémiovým topinkovačem Sage Smart Toast BTA825.
Chytrá snídaně
Chytrý toaster Sage BTA825 nám dokáže opéct pečivo na pět různých stupňů a na LED displeji se stupnicí umožní sledovat odpočítávající dobu opékání. Dovede pečivo rychle rozmrazit nebo dokonce opéct jen po jedné straně. Díky systém automatického centrování pro rovnoměrné opečení je výsledek vždy zaručen.
Pokud si nejsme jisti, zda jsme zvolili pro ten, který druh pečiva správný stupeň opečení, tak s automatickou funkcí Lift & Look si vše můžeme zkontrolovat – umožní to motorizovaný automatický zdvih a opětovné spuštění toastu kdykoli během pečícího cyklu bez nutnosti jeho přerušení. Jestli jsme se stavem spokojeni, stisknutím tlačítka CANCEL proces opékání ukončíme. Když budeme chtít dopečenější, stačí zvolit funkci A Bit More, s níž můžeme toast jen krátce dopéct přidáním jednoho cyklu.
Chceme si opéct jen jednu stranu? Není problém, k tomu slouží funkce Crumpet. Ve všech případech nám zvuková signalizace Toast Ready oznámí ukončení procesu opékání.
Zapomeneme-li topinkovač vypnout, po třiceti sekundách nečinnosti se chytrý přístroj automaticky přepne do režimu Stand-By.
Další výhodou je bezpečnostní funkce, kdy se při zablokování toastu topinkovač sám automaticky vypíná. V příslušenství najdeme praktickou vyjímatelnou misku na drobky a určitě potěší i prostor pro uložení síťového kabelu.

Sage Smart Toast BTA825

Popis funkcí:
Automatické přepnutí do režimu Stand-By po 30 sekundách nečinnost
Funkce 5 stupňů opečení
Funkce rozmrazování
Funkce „A Bit More“ umožňuje toast jen krátce dopéct přidáním jednoho toastovacího cyklu
Funkce „Crumpet“
Funkce „Lift&Look“ umožňuje v průběhu opékání pečivo zdvihnout a zkontrolovat stupeň jeho opečení bez nutnosti přerušení provozu
Funkce pro okamžité přerušení (tlačítko Cancel)
Zvuková signalizace „Toast Ready“ oznamuje ukončení procesu opékání
Bezpečnostní funkce automatického vypnutí při zablokování toastu
Funkce rozmrazování, krátkého dopečení, vizuální kontroly, opečení po jedné straně
Prostor pro uložení síťového kabelu
Příkon 1100 W
Použité materiály slitina ušlechtilých kovů
Rozměry (š×h×v) 28,9x17,2x19,7 cm
 
Doporučená maloobchodní cena 3 590 Kč


O značce Sage:
Sage je evropskou značkou společnosti Breville, jejíž produkty jsou prodávány ve více než 50 zemích světa. Australská Breville Groupe je celosvětově známá díky vlastnímu vývoji malých kuchyňských spotřebičů nejvyšší kvality, vyznačující se dlouhou životností a skvělým uživatelským komfortem. Historie Brevillu se začala psát v roce 1932 a této společnosti vděčíme například za tzv. sendvič-toaster, který vyvinul jako první výrobce na světě. Po jeho uvedení na trh v roce 1974 se jenom v Austrálii prodalo 400 000 kusů.
Na český trh značka Sage vstoupila v roce 2018 a postupně na něj uvede produkty zaměřené na přípravu kávy – espressa, mlýnky, pěniče; grilování – grily, smoking gun; odšťavňování – odšťavňovače, smoothie nebo přípravu potravin – roboty, mixéry, food procesory. Díky vlastnímu návrhu a náročnému testování bude možné u všech spotřebičů rozšířit záruku na 3 roky. Pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Polsko je značka Sage zastupována exkluzivně společnosti Fast ČR, patřící mezi největší regionální distributory domácích spotřebičů.
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sagecz.cz
 
 
Moniku Strakovou / PHOENIX COMMUNICATION
140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
monika@phoenixcom.cz 

Tisková zpráva ke stažení

download download