Roztočte to na plné obrátky (a nejen v kuchyni)

Roztočte to na plné obrátky (a nejen v kuchyni)
Po svátečním období, které se obvykle nese ve znamení spousty dobrot, přichází přirozeně na řadu snaha o nastavení zdravého životního stylu, popřípadě i detoxikaci nebo snížení váhy. A ta se vedle dostatku spánku a pohybu neobejde také bez kvalitní stravy bohaté na vitamíny. Aby její příprava pro vás byla radostí a hračkou, pomůže vám stolní mixér The Fresh & Furious SBL620 od prémiové značky spotřebičů Sage. Jako slibuje jeho název, nezalekne se žádné výzvy a ve vašem odhodlaní vás vždy podpoří nejen čerstvou dávkou vitamínů.

Mixér si dokáže poradit s klasickým mixováním i sekáním, přípravou smoothies, různých pokrmů nebo drcením ledu. S jeho pomocí tak dokážete snadno a rychle vykouzlit zdravé jídlo i nápoje plné vitamínů, vlákniny a všeho dobrého, co dodá energii.

Zabudovaný nožový systémem Kinetix zaručuje 100% výsledky mixování. Poradí si s jakoukoliv surovinou – led promění až na sníh a vašim polévkám, smoothies a dipům dodá tu nejjemnější krémovou strukturu. Široké sekací nože z chirurgické oceli, která zajišťuje dlouhodobou ostrost, jsou přizpůsobené tvaru dna nádoby. Spolu s vysokootáčkovým motorem o příkonu 1300 W se tak postarají o tichý a účinný proces mixování.

Mixér je vybaven nádobou o objemu 1,5 l z Tritanu. Tento materiál, průzračný jako sklo, je lehký, a přitom vysoce odolný, díky čemuž odolá opakované zátěži, jako je například pravidelné mytí v myčce nebo sekání ledu. Ovládání přístroje je intuitivní a zobrazuje se na podsvíceném displeji s odpočítáváním doby mixování. Umožňuje volbu ze 3 programů: zelené smoothie (krém), drcení ledu a smoothie a z 5 stupňů rychlosti. Nabízí také speciální funkci Pulse.

Doporučená cena modelu Sage SBL620 je 7 190,- Kč. Výrobce na něj poskytuje prodlouženou záruku 3 roky.
 
O značce Sage:
Sage je evropskou značkou společnosti Breville, jejíž produkty jsou prodávány ve více než 50 zemích světa. Australská Breville Groupe je celosvětově známá díky vlastnímu vývoji malých kuchyňských spotřebičů nejvyšší kvality, vyznačující se dlouhou životností a skvělým uživatelským komfortem. Historie Brevillu se začala psát v roce 1932 a této společnosti vděčíme například za tzv. sendvič-toaster, který vyvinul jako první výrobce na světě. Po jeho uvedení na trh v roce 1974 se jenom v Austrálii prodalo 400 000 kusů.
Na český trh značka Sage vstoupila v roce 2018 a postupně na něj uvede produkty zaměřené na přípravu kávy – espressa, mlýnky, pěniče; grilování – grily, smoking gun; odšťavňování – odšťavňovače, smoothie nebo přípravu potravin – roboty, mixéry, food procesory. Díky vlastnímu návrhu a náročnému testování bude možné u všech spotřebičů rozšířit záruku na 3 roky. Pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Polsko je značka Sage zastupována exkluzivně společnosti Fast ČR, patřící mezi největší regionální distributory domácích spotřebičů.
 
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sagecz.cz
 
Kontakt pro média:
Hedvika Příbová
PHOENIX COMMUNICATION
140 00 | Praha 4 | Pod Vilami 785/22
hedvika@phoenixcom.cz