Naučte se připravovat kávu jako z kavárny

Naučte se připravovat kávu jako z kavárny
Káva se stala ranním rituálem, který si řada lidí vychutná hned po probuzení. Mnohdy ještě v pyžamu. Jiní odolají a vyčkají na profesionálně připravenou kávu z kavárny. Proč by se ale obě roviny nemohly protnout? Připravit si vdomácích podmínkách kávu jako z kavárny není nereálné. Přesvědčit se o tom můžete na kurzech Sage Academy.
Cesta za dokonalým šálkem kávy začíná u samotné suroviny. Čerstvá a kvalitní zrnka jsou základem úspěchu. Na kurzu se proto například dozvíte, jaké jsou druhy káv a praktické rady ohledně skladování.

Další důležitou součástí přípravy kávy je kávovar. Lektor vysvětlí, jak kávovar funguje a co všechno je potřeba nastavit – od mlýnku přes teplotu vody až po tlak a gramáž kávy. Pak už se můžete pustit do přípravy kávy. Dáte přednost espressu, nebo preferujete cappuccino? Na kurzu vás naučí obojí včetně základů latte artu. Může být po ránu něco lepšího než vlastnoručně připravená káva se srdcem z mléčné pěny? Hýčkejte se, vy si to zasloužíte.

Kurzem vás provede barista a ambasador značky Sage Václav Mlčoch. Přípravě kávy se věnuje přes 15 let a patří mezi certifikované lektory Sage Academy. Budete tak v těch nejlepších rukou.

Aktuální termíny kurzu přípravy kávy najdete na www.sagecz.cz.

O značce Sage:
Sage je evropskou značkou společnosti Breville, jejíž produkty se prodávají ve více než 50 zemích světa. Australská Breville Groupe je celosvětově známá díky vlastnímu vývoji malých kuchyňských spotřebičů nejvyšší kvality, vyznačující se dlouhou životností a skvělým uživatelským komfortem. Historie Brevillu se začala psát v roce 1932 a této společnosti vděčíme například za tzv. sendvič-toaster, který vyvinula jako první výrobce na světě. Po jeho uvedení na trh v roce 1974 se jenom v Austrálii prodalo 400 000 kusů.

Na český trh značka Sage vstoupila v roce 2018 a postupně na něj uvede produkty zaměřené na přípravu kávy – espressa, mlýnky, pěniče; grilování – grily, smoking gun; odšťavňování – odšťavňovače, smoothie nebo přípravu potravin – roboty, mixéry, food procesory. Díky vlastnímu návrhu a náročnému testování bude možné u všech spotřebičů rozšířit záruku na tři roky. Pro Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Polsko značku Sage zastupuje exkluzivně společnost Fast ČR, patřící mezi největší regionální distributory domácích spotřebičů.

Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sagecz.cz.