Sage | Recepty a tipy | Udělejte něco pro své zdraví

Udělejte něco pro své zdraví

Přehrát video
Diety totiž v sobě skrývají i řadu rizik – vedle známého jojo efektu je to nedostatečný příjem některých živin, velký nápor na organismus apod. Nemluvě o jejich nepřeberném množství a rozdílném, ale přitom „zaručeně správném“ přístupu. Ten skutečně správný postup by tedy byl, poradit se ideálně s odborníkem, jaký je náš fyzický stav a jakou optimální cestu k zeštíhlení zvolit.
 
Ne vždy na to ovšem máme dostatek času nebo i prostředků. Pokud máte podobnou zkušenost, nabízíme vám inspiraci. Vyberte si radši zdravou a vyváženou stravu a ze všech možných diet to, na čem se snad všechny shodují. A tím je dostatečné množství zeleniny, ovoce a zdravých tuků. My v Sage jsme vyzkoušeli cestu smoothie – zaručuje totiž rychlé zpracování všech potřebných surovin, dá se dobře přibalit na cestu a hodí se jak na snídani, tak i na svačiny nebo večeře. A navíc výborně chutná.
 
Jako pomocníka jsme zvolili smoothie mixér s příslušenstvím SAGE The Boss to Go BPB620. Je výkonný a rychlý a rozdrtit potraviny na ty nejjemnější částice, včetně jemných lístečků, pro něj není žádný problém. Je také vybaven speciální nádobou na sekání a drcení ořechů, semínek nebo i koření. Snadno vám připraví lahodné smoothie ať už s mlékem, jogurtem, nebo s čajem, kokosovým mlékem či řadou jiných chutných variant. Inspiraci na recepty najdete v SAGE kuchařce a na našich stránkách.  A díky třem praktickým hrnkům s uzavíratelnými víčky, jež jsou součástí balení, můžete své smoothie snadno přibalit na cestu do práce, cvičení nebo i dětem do školy.
 
Váš Sage vám přeje dobrou chuť 😊
BPB620

Pokrm připravujeme pomocí:
Smoothie mixér s příslušenstvím

Prohlédnout